کار مشاور مهاجرت به کانادا مشاوره و کمک به شما در روند رسیدن به آن کشور است. این ممکن است از طریق برنامه‌های مختلف از جمله ویزای تحصیلی، ویزای سرمایه‌گذار، ویزای کار و غیره باشد. بهترین از بهترین‌ها، مثلاً 10 مشاور برتر مهاجرت در کانادا ممکن است حتی بتوانند شما را به شهر/استان مورد نظرتان برسانند، زیرا گاهی اوقات مردم این مشکل را دارند. ترجیحات ناشی از تعهدات خانوادگی یا تحصیلی و غیره. داشتن یک مشاور روابط عمومی کانادا و مشاور ویزای کانادا با مسئولیت همراه است. کانادا به خودی خود کشوری قابل اعتماد است، به همین دلیل است که دارای گواهینامه ICCRC برخی از بهترین مشاوران مهاجرت به کانادا هستند که در میان مهاجران بالقوه ترجیح داده می شوند و باید مورد توجه قرار گیرند.

1- مونترال، کبک

در میان افرادی که حتی اندکی درباره کانادا به عنوان یک کشور می دانند، رایج است که بعد از انگلیسی، دومین زبان رایج در اینجا فرانسوی است. همچنین در شرایط برنامه اکسپرس انتری کانادا نیز وجود دارد که در صورت درخواست مهاجرت، به زبان انگلیسی یا فرانسوی مهارت داشته باشید.

مونترال یکی از آن شهرهایی است که اکثریت مردم آن فرانسوی زبان هستند، مانند استان کبک. این یکی از آن شهرهایی است که هنوز با معماری ویکتوریایی دوران اولیه حفظ شده و دست نخورده به نظر می رسد و ریشه های فرانسوی شهر را نشان می دهد. همچنین تا اوایل دهه 70 مرکز اقتصادی قبلی کانادا بود. هنوز برخی از مشهورترین بناهای تاریخی از جمله 50 مکان تاریخی ملی کانادا را در خود جای داده است.

2- تورنتو، انتاریو

تورنتو نه تنها به عنوان انتاریو بلکه به عنوان مرکز مالی یا مرکز فناوری کانادا معروف است. برخی از مردم حتی از آن به عنوان نیویورک آمریکای شمالی یاد می کنند.

علاوه بر این، به دلیل وابستگی به تیم‌های ورزشی بزرگ (بلو جییز و رپتورز و غیره)، جنبه‌های فرهنگی و اجتماعی آن از طریق تئاترها و موزه‌های بزرگی که مردم در سرتاسر جهان مشتاق بازدید از آنها هستند، شهرت دارد. با قرار گرفتن در فاصله دو ساعتی از ایالات متحده، و به عنوان یک نقطه کانونی برای امکانات شهری مدرن، به طور همزمان با دریاچه انتاریو همراه با سایر کمربندهای رودخانه، مسیرها و پارک ها ارتباط برقرار می کند.

3- هالیفاکس، نوا اسکوشیا

هالیفاکس شهر دیگری است که در دسترس اقیانوس قرار دارد، جایی که مردم در آن فضاهای بیرونی جذابی دارند و فرهنگ خیابانی از مهمان نوازی و استقبال در طبیعت صحبت می کند.

این شهر چیزهای شهری بزرگ خود را دارد که شما را به خود جذب می کند و همه امکانات مورد نیاز شما را که یک شهرنشین بزرگ ممکن است به آن نیاز داشته باشد، در اختیار شما قرار می دهد، اما با شخصیت قدیمی شهر کوچک. جایی که مردم بسیار دوستانه هستند و مکان‌هایی که باید برایشان جان باختند، با معماری حفظ شده قرن هفدهم و غروب خورشید در سواحل دریا.

4- ونکوور، بریتیش کلمبیا

همه ما بیشترین چیزها را در مورد کانادا در فیلم و تلویزیون از طریق مکان های طبیعی ونکوور شنیده ایم، فضایی که در آن کوه ها با اقیانوس برخورد می کنند. به دلیل پیوندهای کانال دریایی، این شهر به عنوان یک قطب بندری نیز عمل می کند، بنابراین فعالیت اقتصادی در آن منطقه افزایش می یابد.

همچنین به دلیل سیستم حمل‌ونقل استثنایی‌اش معروف است، می‌تواند شما را در مدت زمان کمی از شهر به هر منطقه پنهانی در مرکز شهر ببرد. علیرغم اینکه این شهر بسیار محبوب و ایده آل است، اما شهری پرجمعیت نیست که در آن شلوغی و شلوغی هرگز متوقف نشود. به دلیل حضور آرام و آرام طبیعت، شهر علیرغم اینکه یک منطقه بسیار فعال مالی است، فضایی آرام را حفظ می کند.

5- کلگری، آلبرتا

ما در مورد نیویورک کانادا صحبت کرده ایم، اکنون زمان تگزاس است، در آمریکای شمالی، با روح غربی و کلاه های کابوی و همه چیز. از زمان میزبانی بازی های المپیک زمستانی در سال 1988، به عنوان یکی از برترین مکان های کانادا شناخته می شود.

علیرغم اینکه این شهر به عنوان «شهر گاوچرانی قدیمی» شناخته می شود، به عنوان یک شهرک جهانی و به عنوان یک مجتمع اقتصادی عظیم به عنوان میزبان بزرگترین صنعت نفت کانادا است. با فراوانی آسمان‌خراش‌ها و رابطه نزدیک با کوه‌ها و مسیرهای پیاده‌روی اطراف، این شهر مانند اکثر مناطق کانادا شهری ترکیبی باقی می‌ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید