کانادا، کشور چندفرهنگی که به خاطر منابع باورنکردنی، جغرافیای وسیع، فرصت‌های فراوان، بهداشت در دسترس و خدمات اجتماعی شناخته شده است، به‌عنوان بهترین کشور جهان برای زندگی در رتبه‌بندی قرار گرفته است. بدون شک، هر ساله پذیرای هزاران مهاجر است و اگر به دنبال آن هستید برای یک خانه جدید در خارج از کشور، در اینجا 10 دلیل اصلی برای مهاجرت به کانادا آورده شده است.

قدرت و ثبات اقتصادی

اگر در حال نقل مکان به خارج از کشور هستید و در مورد مزایای عملی و مالی که می توانید در یک سرزمین جدید کشف کنید فکر می کنید، لازم نیست نگران باشید. کانادا کشوری توسعه یافته با اقتصاد پایدار است و گزینه های شغلی بسیار متنوعی را برای هر مهاجری ماهر ارائه می دهد. با مهاجرت به کانادا می توانید از درآمد ثابتی برخوردار شوید و به راحتی زندگی شادی داشته باشید. سیستم بانکی کانادا زیربنای اقتصاد قوی و امن آن است و این امنیت مالی به کانادا این امکان را می دهد که دومین استاندارد زندگی را در بین کشورهای G20 ارائه دهد.

ایمن و سالم

کانادا یک کشور امن است که به خوبی محافظت می شود و نرخ جرم و جنایت بسیار پایینی دارد. شاید مردم ساکن اینجا احساس امنیت کنند. مهم نیست که در کدام بخش از کانادا می خواهید ساکن شوید، مطمئن باشید که احساس می کنید خانه هستید. جنایات خشونت آمیز به ندرت شنیده می شود زیرا مالکیت اسلحه تقریباً چهار برابر کمتر از ایالات متحده است و روند دریافت مجوز و سلاح گرم نیز طولانی و سخت است.

مراقبت های بهداشتی همگانی

سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا جهانی، منصفانه است و به عنوان در دسترس ترین سیستم در جهان شناخته می شود. درمان پزشکی کاملاً توسط مالیات های دولتی تأمین می شود و در محل استفاده کاملاً رایگان است.

بسیاری از برنامه های مراقبت های بهداشتی قابل اعتماد برای همه ساکنان ارائه شده است و شما مجبور نیستید از جیب خود برای خدمات مراقبت های بهداشتی مانند بازدید از بیمارستان یا دسترسی به پزشکان هزینه کنید. یک مهاجر خارجی می تواند به راحتی کارت سلامتی خود را تهیه کند و بسته به نوع ویزا به برخی از بهترین کارکنان، امکانات و روش های درمانی در جهان دسترسی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید